Hartelijk bedankt voor alle steun!

Het einde van een onvergetelijk jaar is in zicht. Bedankt voor jullie begrip en steun. Maar ook voor jullie komst. Zodra onze deuren eventjes open gingen, waren jullie gelijk weer aan het sporten. Een hartverwarmend gebaar naar ons team dat dit jaar keihard heeft gewerkt om jullie veilig te laten sporten bij Gitek Sport. Dankzij jullie steun staat Gitek Sport nog overeind na dit turbulente jaar. Naast dieptepunten beleefden we toch ook hoogtepunten. Zoals in de zomer buiten sporten in de zon, de online lessen van onze instructeurs waar veel mensen actief aan deelnamen en de Virtuagym app die wij dit jaar voor onze leden hebben aangeschaft, om zo iedereen thuis aan het sporten te houden tijdens de lockdowns. Wij zijn blij met zoveel trouwe leden. We hebben onwijs genoten van de vele steunbetuigingen. We weten dat het soms oneerlijk voelt, als je een periode niet kan komen sporten en begrijpen dat het in 2020 ook niet makkelijk voor jullie is geweest. Nu we weer in een lockdown zitten hebben we besloten om het abonnementsgeld in januari niet te incasseren, de abonnementen worden automatisch met een maand verlengd.

Weer samen sporten in 2021

We verheugen ons erop om jullie in het nieuwe jaar weer te verwelkomen. Hopelijk vanaf 20 januari 2021, want zonder onze trouwe leden is er geen Gitek Sport. Maar bovenal wensen wij jou namens alle medewerkers een gelukkig, liefdevol en gezond nieuwjaar met veel sportieve momenten.

Team Gitek